Warunki sprzedaży

CENNIKI ZOSTAJĄ PRZESYŁANE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ ALBO LISTOWNIE NA ŻYCZENIE KLIENTA.

Cennik dla klienta posiadającego zezwolenie na dalszą odsprzedaż wina,
Cennik detaliczny (dostępny tylko dla osób pełnoletnich).

TERMINY PŁATNOŚCI.

Dwie pierwsze faktury regulowane są gotówkowo. Na każde kolejne udzielany jest 14 dniowy termin płatności. W zależności od skali współpracy możliwy dłuższy termin płatności.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ NASZE WINA?

Klient detaliczny może być pewny, że nie spotka go nie miła niespodzianka w postaci „niepijalnego” wina. Zakup win u producentów dokonywany jest na podstawie surowych kryteriów doboru, a najważniejszy z nich – „wino ma w sobie mieć to coś”, żeby znowu mieć ochotę go wypić.
Klient pośredniczący w sprzedaży może liczyć na bezpłatne wsparcie winiarskie ułatwiające dystrybucję produktów. Mowa tutaj o różnego rodzaju szkoleniach dla personelu i menedżerów, wsparciu w postaci promocji wina. Najczęściej dokonywana jest ona poprzez estetyczną i dopasowaną do miejsca, odpowiednią prezentację oferowanych win (karty win, standy, flyer itp.), poprzez przeprowadzenie różnotematycznych degustacji, czy wręcz osobiste wsparcie sommelierskie.

JAKIE KORZYŚCI PRZYNOSI KARTA KLIENTA (DOTYCZY KLIENTA INDYWIDUALANEGO)?

Stając się zgłoszonym klientem firmy przysługuje Państwu rabat w wysokości 10% na zakupy wszystkich produktów oferowanych w zakładce „Oferta Win Importowanych” i upust w wysokości 15% na różnotematyczne kursy winiarskie oferowane przez naszą firmę. Wszelkie akcje promocyjne nie łączą się z sobą. W karcie klienta należy podać podstawowe dane osobowe, dzięki którym nasza firma będzie mogła informować Państwa o wszelkich nowościach, promocjach i organizowanych spotkaniach winiarskich. Dane są ściśle chronione i wykorzystywane tylko i wyłącznie przez nas. Naturalnie w każdej chwili na żądanie Państwa dane mogą być usunięte z bazy.

Aby otrzymać kartę klienta z numerem porządkowym należy zwrócić się pod adres mailowy lub zadzwonić:
kontakt@produkcjawina.com
tel: + 48 668 152 626

Plugin by:aAM